Verím, že každá žena si zaslúži pre svoju rodinu úžasný domov...

 

 

 

 

.

.

.

viac ako 231 kreslených vizualizácií

pre klientov alebo pre spolupracujúce firmy

37 zrealizovaných interiérov

obytných domov alebo firemných priestorov

29 firiem a podnikateľov

spolupracujúcich pri realizáciách

 

a ďalší úspešný projekt môže byť práve váš nový domov...

 Zmeňte svoje okolie a zmeníte svoj život.

Ak zariaďujete dom s láskou, vždy vytvoríte krásny domov.

 

 

 

.

 

Volám sa Slávka Ramsová a som interiérová dizajnérka a lektorka kurzov dizajnu. Navrhovaniu sa profesionálne venujem už 9 rokov.  Pretože ma neustále oslovovali ženy, ktoré chceli o téme vedieť viac, alebo sa chceli stať dizajnérkami, začala som sa okrem navrhovania venovať aj kurzom o dizajne a zariaďovaní.

Keďže tieto kurzy sú veľmi obľúbené a absolventky majú výborné výsledky, založila som v roku 2018 Akadémiu kreativity, v ktorej sa venujem talentovaným ženám a pomáham im plniť si svoje sny. 

S rozbehom kurzov som musela svoj čas rozdeliť medzi navrhovanie a lektorovanie a preto som v roku 2020 prizvala do spolupráce dizajnérku Zuzanu Glindovú, ktorú som poznala už dávnejšie ako šikovnú a zodpovednú ženu a odvtedy na návrhoch spolupracujeme. 

PREČÍTAJTE SI VIAC

ČO VÁM MÔŽEM PONÚKNUŤ

Vyberte si službu presne akú potrebujete...

 

Návrhy interiérov, vizualizácie offline aj online

Online kurzy, ktoré študujete z pohodlia domova

 

 

 

eBooky zdarma,

alebo platené

Celodenné workshopy, prednášky a školenia

9 ROKOV SKÚSENOSTÍ

81+ SPOKOJNÝCH KLIENTOV

417+ ABSOLVENTOV KURZOV A WORKSHOPOV


ČO HOVORIA KLIENTI

Keď sme na pani dizajnérku dostali dobré odporúčanie, tak sme ju neváhali kontaktovať, lebo sme očakávali dobrú spoluprácu. A naozaj. Prebiehalo to profesionálne a veľmi priateľsky. Spolupráca s ňou nám priniesla radosť z nového bývania a novú skúsenosť do života. Nakoľko sme boli veľmi spokojní a bol to pre nás veľký prínos, odporučili sme jej prácu aj našim známym.
R.Cisár, Trnava
S p.Ramsovou spolupracujem a vždy očakávam rýchle riešenie a výstup vo forme vizualizácie, aby klient videl, ako bude jeho nábytok vyzerať. Pre mňa je spolupráca prínosná, keďže z mojich náčrtkov vznikajú skoro reálne vyzerajúce vizualizácie a moji klienti sú spokojní. Odporúčam túto službu každému môjmu klientovi.
Jaroslav BelicaBelint nábytok
Očakávala som nový pohľad na môj byt, čo sa aj splnilo. Tieto služby mi odporučila moja priateľka a ja som ich rada využila. Sedenia s pani dizajnérkou boli vždy príjemné. Na navrhnutých zmenách postupne pracujeme, pri každej zmene sa snažím na priestor pozerať jej očami a napodobniť jej prácu s ktorou sme boli spokojní. Určite budem doporučovať aj ďalším.
I.Jakubovská, Trnava
Pri objednaní služby som očakával vytvorenie 3D návrhu a prípadne odporučenie na dobrých živnostníkov, ktorý by rekonštruovali dom. Zastrešili ste okrem vyššie spomínaného aj manažment, objednávku, platenie, reporty prác, celú komunikáciu s dodávateľmi, elektrárňami... za relatívne lacný peniaz. Dostal som fantastický manažérsku a asistentskú podporu za prehľadne dohodnuté podmienky a následne reportované emailami, aby som si ich mohol kontrolovať. Prinieslo mi to obrovská úspora času, nervov a financií. Doporučujem každému kto je zaneprázdnený, plánuje robiť rekonštrukciu dodávateľskými prácami a chce to mať bezstarostne a efektívne zastrešené.
R. Gálik, Trnavaúzemný riaditeľ Fincentrum
Požiadali sme pani dizajnérku, aby nám trošku pomohla s dispozičným riešením domu, vyriešiť problém s tmavou izbou ktorú bolo treba presvetliť. S riešením a návrhmi sme boli veľmi spokojní . Aj vďaka nej sme zmenili rozloženie izieb. Určite budeme odporúčať :)
S. Miháliková, Dvorníky
Riešili sme podľa zadania vytvoriť v menšom priestore izbičku pre dvojičky s maximom úložného priestoru s vyvýšenými ale bezpečnými posteľami kedže su ešte malé a s tým aby mali pod postieľkami bunker. Realita sa stretla s očakavaním + nad rámec mame kreatívny priestor navyše a to, krásne stromy so zvieratkami , ktoré si môžeme dotvárať podľa ročného obdobia a variovať. Hotová izbička bude mať viacúčelová, tj bude tam miesto pre spánok, hranie, ukladanie hračiek a tvorenie 😉 Bola tu snaha vyjsť max v ústrety aj napriek tomu, ze sme počas vytvárania predstavy menili požiadavky, pani architektka bola vzdy ochotná a vždy hľadala možnosti ako "Ano".
M. Bajcarová, Hrubý Šúr

 

 

.

.

.