MÉDIÁ

magazín Life-Fashion-Food


magazín WONLINE

GRAND magazín 

magazín Ttb

Top trendy v bývaní

uverejnili článok o Akadémii kreativity a

dizajnu, ktorú som založila a v ktorej učím

ženy ako si vytvoriť harmonický domov,

alebo ako si splniť sen o povolaní dizajnérky. 

SPOLUPRÁCA:

Som lektorkou 

v klube ŽENA V HARMÓNII

Ak by ste mali chuť do klubu vstúpiť, tak ak vstúpite cezo mňa, máte zľavu. Treba zadať zľavový kód: SLAVKA2022

 

Bola som požiadaná o rozhovor pre

 

Kongres alternatívního bydlení

Ak ste nestihli sa na kongres prihlásiť a téma vás zaujíma, tak si môžete objednať záznam kongresu. Vez môj odkaz to máte aj so zľavou. Treba zadať zľavový kód: SLAVKA10


ČO HOVORIA KLIENTI NA SPOLUPRÁCU

ďakujem za vaše zvolenie,

že môžem referencie na moje služby a kurzy zverejniť.

Vaše slová a vaša energia ma posúva dopredu.

Veľmi si to vážim.

Keď sme na pani dizajnérku dostali dobré odporúčanie, tak sme ju neváhali kontaktovať, lebo sme očakávali dobrú spoluprácu. A naozaj. Prebiehalo to profesionálne a veľmi priateľsky. Spolupráca s ňou nám priniesla radosť z nového bývania a novú skúsenosť do života. Nakoľko sme boli veľmi spokojní a bol to pre nás veľký prínos, odporučili sme jej prácu aj našim známym.
R.Cisár, Trnava
S p.Ramsovou spolupracujem a vždy očakávam rýchle riešenie a výstup vo forme vizualizácie, aby klient videl, ako bude jeho nábytok vyzerať. Pre mňa je spolupráca prínosná, keďže z mojich náčrtkov vznikajú skoro reálne vyzerajúce vizualizácie a moji klienti sú spokojní. Odporúčam túto službu každému môjmu klientovi.
Jaroslav BelicaBelint nábytok
Očakávala som nový pohľad na môj byt, čo sa aj splnilo. Tieto služby mi odporučila moja priateľka a ja som ich rada využila. Sedenia s pani dizajnérkou boli vždy príjemné. Na navrhnutých zmenách postupne pracujeme, pri každej zmene sa snažím na priestor pozerať jej očami a napodobniť jej prácu s ktorou sme boli spokojní. Určite budem doporučovať aj ďalším.
I.Jakubovská, Trnava
Pri objednaní služby som očakával vytvorenie 3D návrhu a prípadne odporučenie na dobrých živnostníkov, ktorý by rekonštruovali dom. Zastrešili ste okrem vyššie spomínaného aj manažment, objednávku, platenie, reporty prác, celú komunikáciu s dodávateľmi, elektrárňami... za relatívne lacný peniaz. Dostal som fantastický manažérsku a asistentskú podporu za prehľadne dohodnuté podmienky a následne reportované emailami, aby som si ich mohol kontrolovať. Prinieslo mi to obrovská úspora času, nervov a financií. Doporučujem každému kto je zaneprázdnený, plánuje robiť rekonštrukciu dodávateľskými prácami a chce to mať bezstarostne a efektívne zastrešené.
R. Gálik, Trnavaúzemný riaditeľ Fincentrum
Požiadali sme pani dizajnérku, aby nám trošku pomohla s dispozičným riešením domu, vyriešiť problém s tmavou izbou ktorú bolo treba presvetliť. S riešením a návrhmi sme boli veľmi spokojní . Aj vďaka nej sme zmenili rozloženie izieb. Určite budeme odporúčať 🙂
S. Miháliková, Dvorníky
Riešili sme podľa zadania vytvoriť v menšom priestore izbičku pre dvojičky s maximom úložného priestoru s vyvýšenými ale bezpečnými posteľami kedže su ešte malé a s tým aby mali pod postieľkami bunker. Realita sa stretla s očakavaním + nad rámec mame kreatívny priestor navyše a to, krásne stromy so zvieratkami , ktoré si môžeme dotvárať podľa ročného obdobia a variovať. Hotová izbička bude mať viacúčelová, tj bude tam miesto pre spánok, hranie, ukladanie hračiek a tvorenie 😉 Bola tu snaha vyjsť max v ústrety aj napriek tomu, ze sme počas vytvárania predstavy menili požiadavky, pani architektka bola vzdy ochotná a vždy hľadala možnosti ako "Ano".
M. Bajcarová, Hrubý Šúr

ČO HOVORIA ABSOLVENTKY KURZOV:

A ešte sa Ti chcem raz poďakovať Slávka za úžasný kurz, naučila som sa toho neskutočne veľa a veľmi, veľmi ma to počas celých týždňov bavilo 🙂 To akou formou tento kurz vedieš je úplne skvelé, všetko si nám krásne vysvetlila formou množstva videí, a som rada, že sa k ním môžem stále vracať:-)
Lucia Gajdošováúčastníčka letného kurzu 2020
"Kurz som dostala ako darcek, lebo nas s manzelom zaujala myslienka homestagingu. Kurz bol jednou z moznosti, kam nasmerovat svoju dalsiu pracovnu cestu. Kedze nie som velmi zdatna s pocitacom, mala som velke obavy. Kurz mi vsak ukazal, ze zvladnem aj komplikovanejsie programy. Pacili sa mi hlavne bonusy, v ktorych si nam predstavila vela zaujimavych programov online pristupnych. Svoje nove vedomosti som uz aj vyuzila pri kupe sedacky, obnove parkiet, kupe kuchynskej baterie. Kurz je prikladne pripraveny a postaveny na postupnosti krokov, preto mi plne vyhovoval. Hovorim o ňom vsetkym okolo" 😉
Andrea Popovičováúčastníčka jarného semestra 2019
" Keď som sa chcela prihlásiť, tak som riešila otázky: Bude to pre mňa prínos? Ako to bude fungovať? Online kurz som nikdy predtým neskúsila. Ale získala som rozhľad, praktické vedomosti a tipy, ktoré teraz určite využijem. Veľmi oceňujem všetky Informácie, ktoré som získala a prístup lektorky."
Martaúčastníčka zimného semestra 2017
" Clovek sa so Slávkou vela nauci a s takou lahkostou, ze si to ani neuvedomuje, a to je na tom super. Teší ma lekcia o sketchupe a kresleni, kolko videi je tam nasekanych, tak som sa tesila a zaroven to bola pre mna fuska. Ale musim pochvalit, ze videa su skvele, uplne jasne, zrozumitelne, radost pozerat a potom pracovat."
Zuzana Jenčíkováúčastníčka jarného semestra, Poprad 2018

ĎALŠIE REFERENCIE NÁJDEŠ TU:

V kurze mi pomohla každá lekcia. Pretože sa zrazu na dizajn pozerám z iného uhla pohladu. Áno, to, že to nie je len slasť pre oči, ale že človek sa musí vo svojom domove cítiť dobre, a hlavne spraviť z domu alebo bytu ten známy DOMOV som vedela. Ale celý tento kurz má posúva smerom hore a ukazuje mi aj tie zátišia, ktoré pri výslednej vizualizácii alebo konečnom výsledku človek nevidí. Viem, že veľakrát sa pri kupovani nehnuteľnosti nedá moc robiť s pôdorysom ale doteraz som ani len netušila, že pri stavbe domu sa človek s tým celým môže krásne zahrať a vymyslieť pre seba ten najvhodnejší pôdorys 🙂 Je úžasne učiť sa aj v dospelosti a je nádherne zisťovať, že koniec koncov sa každý z nás môže stať opäť dieťaťom a jednoduchou hrou si postaviť peknú budúcnosť šitú na mieru 🙂 Ďakujem veľmi pekne.
G. Bučková, Bratislava
Dlho som hľadala na slovensku takýto kurz. Ako každý v tomto uponáhľanom svete, ani ja si neviem predstaviť za kurzom cestovať, študovať denne alebo po víkendoch. Tento typ štúdia som preto rada využila a bola som spokojná s priebehom. Páčilo sa mi rozvrhnutie kurzu, lekcie pekne tématicky nadväzovali a boli dostatočne rozvinuté. Slávka nám zhrnula všetky potrebné fakty, ktoré je nutné ovládať, či už pre vlastné potreby /prerábanie bytu, domu, chalupy.../ alebo aj na naštartovanie novej kariéry interiérovej dizajnérky. V tomto prípade je samozrejme nutné ešte samoštúdium a popracovanie na vlastných predstavách a cieľoch 🙂 Faceboková skupina bola super, postrehy a nápady, zdieľanie prác a komenty... to bolo a je super. Tam sme mali možnosť medzi sebou podebatovať, poradiť sa a prezentovať svoje návrhy. Ďakujem Slávka, že som mohla trochu viac nahliadnuť do sveta Interiérového dizajnu. Som rada, že som bola súčasťou tohto kurzu, dúfam, že nie posledného. Budem ho odporúčať aj iným.
Monika OndrováBanská Bystrica
Keď som sa sem prihlásila, nevedela som či zvládnem urobiľ nejaké dobré návrhy, či mám na to vlohy. Ale keďže tento kurz bol cenovo dostupný a nemusela som za ním nikam cestovať, tak som si povedala že za pokus to stoji 😉 Naučila som sa kresliť v sketchup-e, zorientovala som sa v materiáloch, technikách a tiež ručnom kreslení. Najviac oceňujem určite lekcie sketschup-u, pretože som sa chcela naučit s niečím takým pracovať. Cením si komunikáciu so Slávkou- odpovede na úlohy a otázky. Kurz budem rada odporúčať.
Beata KucharovaPrievidza
Hľadala som kurz o dizajne a na tejto stránke bolo písane, že je to kurz pre vlastné bývanie, tak som sa bála, či tam bude dostatok informácií o interiérovom dizajne ako celku, ako o práci ktorú by som raz chcela robiť. Kurz bol oproti iným za dobrú cenu a tak som sa prihlásila. Najviac si cením Slávkin prístup a ochotu a že to nebolo len o dizajne vlastného bývania, ale aj tak všeobecne o dizajnérstve čo a ako sa robí. Strašne ma potešila lekcia o feng-shuei. Je super, že skupina a prístup na stránku mi ostáva a že je Slávka s nami stále v kontakte a pridáva príspevky V každom prípade bol kurz super a išla by som doňho znovu. Toľko teórie som nečakala, myslela som si, že to bude stručnejšie, že až toľko sa toho nedozviem. Ja by som však potrebovala sa ešte viac povenovať programu SketchUp. Kurz mi dal základy, od ktorých sa môžem ďalej odraziť. Mám teraz už predstavu čo obnáša a zahŕňa práca dizajnéra.
Natalia P.Košice
Bol to prvý online kurz, ktorý som absolvovala. Po jeho absolvovaní som mala veľa nápadov na zariadenie víkendového domu, zladenie farieb a postupu zariaďovania. Najviac mi pomohli technické informácie o materiáloch.Kurz rada odporučím aj iným, veľká vďaka, že som ho mohla absolvovať a doma už mám čerstvý certifikát.
Anna NadányiBratislava
Stále posúvam veci na neskôr a pristihla som sa, že už odsúvam na druhú koľaj aj samú seba. A to som chcela zmeniť. S týmto kurzom som získala širší pohľad na svet dizajnu a iný uhol pohľadu na túto prácu. Každá rada, každé video, každá lekcia bola zaujímavá a sama o sebe najlepšia. Cením si tento kurz, lebo mi otvoril brány, do ďalšej etapy môjho života. Ďakujem, že robíš to, čo robíš a že učíš ľudí, ako sa môžu a majú pozerať na dizajn. Odporúčam...
Gabika.BTopoľčany
Keď som objavila tento kurz, povedala som si: "jupí" 🙂 Idem vyskúšať niečo nové, lebo dizajn ma vždy fascinoval. Vyhovuje mi online štúdium, lebo mi poskytuje voľnosť a učí sebadisciplíne. V kurze je všetko vysvetlené jednoducho, naozaj pre začiatočníkov a získala som super prehľad vo farbách aj materiáloch.S niektorými lekciami meškám, ale záverečné stretnutie ma zase nakoplo a idem rýchlo pokračovať. Celý kurz aj osobné stretnutie je perfektný nápad. Už som ho doporučila aj kamoškám a kolegyniam.
Janka CorjakováBratislava
Pri kúpe kurzu, som ani minútu nepochybovala. Stále som po takom niečom túžila. Aj keď som sa nikdy takéhoto typu kurzu nezúčastnila, keď sa mi objavila na FB reklama v deň narodenín, brala som to ako znamenie a objednala 🙂 Tento kurz bol presne podľa mojich predstáv. Našla som tam všetko dôležité. Získala som viac sebavedomia, veľa nových vedomostí o farbách a materiáloch a celkovo som s ním veľmi spokojná.
Monika PaschekováNové Zámky
Pri prihlasovaní som sa bála, či budem kurz stíhať popri práci a rodine. S online kurzom to bola moja prvá skúsenosť. Ale rozšírila som si obzory ohľadom zariaďovania interiérov. Predtým som robila všetko iba intuitívne, ale teraz som si omnoho istejšia pri kombinovaní materiálov, farieb, štýlov. Jednoducho mám v tom jasno. Tiež som sa bála pustiť do sketchupu, ale vďaka kurzu som prišla na to, že to nie je až také komplikované, len to chce trpezlivosť a veľa skúšania a kreslenia. Cením si každú jendu lekciu, lebo každá mi niečo dala, všetko pekne na seba nadväzovalo a s pribúdajúcimi lekciami som si spájala súvislosti. Lekcie sú prehľadné, zrozumiteľné a rovnako aj úlohy a spätná Slávkina väzba. Jej prísup je zodpovedný, úprimný a tiež mi veľmi pomáhali jej povzbudenia. Kurz určite doporučujem a som za túto príležitosť vďačná.
Veronika TomajkováTrstená
Pri prihlasovaní na kurz, som nevedela, čo ma čaká. Bála som sa, či sa dokážem všetko naučiť a či budem stíhať aj popri malom dieťati. Premýšľala som aj nad iným kurzom, ale ten neotvorili a tak som si vravela, že to tak asi má byť. Kurz budem rada odporúčať. Kurz ma naučil veľa zaujímavých vecí, ktoré mi úplne zmenili názor, myšlienky a otvorili neskutočne myseľ a fantáziu, čo sa týka tvorenia, prerábania, doladenia vecí v byte, či dome. Slávka dokáže poradiť, pomôcť, má pochopenie a trpezlivosť. Čo sa neskutočne cení a slovami sa nedá vyjadriť. Človeku to pohladí dušu, že sa môže učiť s pokojom, nemusí sa báť, ak nebude vedieť ako ďalej, pretože Slávka je tu a vždy si nájde čas. Tento kurz ma naučil veľa, od prvého biodu, keď vojdem do miestnosti, premýšľam úplne inak. Vďaka tomuto kurzu som nielen ja, ale aj iní našli výborného učiteľa, človeka, priateľa. Ďakujem 🙂
Monika Jurčišinová Košice
Pri výbere som nemala žiadne pochybnosti, vedela som, že som si vybrala správne. Ešte som žiaden takýto online kurz neabsolvovala, ale s týmto som bola spokojná. Získala som vďaka nemu prvé ponuky na návrh dizajnu. Veľmi si cením Slávkinu ochotu, úprimnosť a snahu každému pomôcť. Kurz odporúčam na milión percent.
IdulfaTrenčín
Pri objednávaní kurzu som premýšľala o peniazoch. Takýto kurz som hľadala dlhšie a vedela som, že tieto kurzy sú inde oveľa drahšie a že by som potrebovala cestovať, čo cenu ešte navýši. Tak som si povedala, že to skúsim, aj keď som takto nikdy neštudovala. Moje výsledky sú, že som sa zlepšila v sketchupe, naučila som sa veci, ktoré som nevedela a nevyužívala, každá lekcia ma naučila niečo nové. Dostala som všetky informácie pokope, v ucelených blokoch, takže ak človek potrebuje nejakú informáciu, hne´d vie, kde to má aj za dlhšiu dobu hľadať. V kurze sa mi páčili videá k lekciám, videonávody na kreslenie a pozitívny prístup lektorky. Ďalšia super vec, je tempo. Človek vypracováva úlohy podľa seba a nemusí ich odovzdávať presne do termínu. Touto cestou sa chcem poďakovať za vypracovanie kurzu, za každú radu, pochvalu a pozitívne hodnotenie, ktoré som dostala.
Vierka Cabanová Prešov
Vrelo odporúčam mnohým známym. Ja som s kurzom maximálne spokojná... všetko bolo prehľadné, výborne vysvetlené. Mala som obavy, že čo to bude keď som sa prihlásila, pretože som mala pocit, že takto online na diaľku sa študovať nedá...ale mňa to tak pohltilo a neskutočne prekvapilo, naozaj sa študovať takto dá a navyše je super to, že si môžem sama vyhradiť čas, ktorý tomu venujem (i keď na konci sa mi to trošku skomplikovalo). Myslím, že nemám ani výhrady, pretože naozaj je všetko neskutočne prehľadné, kto chce a má čas, môže si naštudovať viac. Slávka sa delí so svojimi skúsenosťami, ktoré nazbierala a podľa mňa sú to veľmi cenné informácie, pretože Stálo to roky praxe... taktiež spätná väzba k našim úlohám - tá nás posúvala ďalej, pretože sme si tak vedeli zhodnotiť, čo robíme správne a čo nie. Priznávam, že ja ešte teraz, keď mám čas, si pozerám a študujem informácie navyše, ktoré si nám odporúčala... Takže za mňa veľké Ď A K U J E M !!! Mne kurz veľmi pomohol pri zariaďovaní a taktiež poznatky využívam v práci... Keď pomáham zákazníkom s výberom nábytku, už tie moje rady nie sú len intuitívne, ale viem, že ich mám aj na niečom podložené, cítim sa tak istejšia 🙂
Veronika T.
Na kurz som sa prihlasila, lebo ma to baví, chcela som sa naučiť odbornejšie termíny a usmerniť, čo je správne v dizajne. Najviac sa mi páčila práca so sketchupom, dal mi vela nových informácii a usmernil ma v postupoch. Nové vedomosti využijem už o dva mesiace u seba doma. Kurz určite odporúčam absolvovať.
Zuzana Hutková
Bolo mi potešením byť súčasťou tvojho kurzu, veľa som sa naučila a keďže opakovanie je matka múdrosti, určite sa ešte k daným lekciám vrátim. Jediné, čo ma mrzí, je že som kvôli zaneprázdnenosti nestíhala využívať naplno VIP členstvo 🙁 Do interiérového dizajnu som sa však aj vďaka tebe zamilovala a v jeho štúdiu budem určite ďalej pokračovať 🙂 Bolo to veľmi zaujímavé, veľmi pekne ďakujem!
Dominika L.Bratislava
" Kurz je výborný pre ľudí, ktorí sa chcú dozvedieť viac o interiérovom dizajne a nemajú príliš veľa voľného času. Témy lekcií boli výborne rozdelené, najviac sa mi páčili tipy na webstránky, rady z praxe, osobné stretnutie, práca v SketchUpe, ale celý kurz bol zaujímavý, veľa som sa dozvedela, takže jednoznačne odporúčam. Slávka je veľmi milá a šikovná dizajnérka a lektorka, ďalej budem rada sledovať jej prácu a rady. Ďakujem Slávka 🙂 "
J.Medárová
"Este raz by som velmi chcela ocenit cely kurz. Je to nieco co mi vela dalo a ako zaciatok ku interierovemu dizajnu je to super zaklad, vsetko vysvetlene jednoducho, bez zbytocnych komplikacii. "
Lucia Černá
Ahoj Slávka, som rada, ze si mi umoznila sa zucastnit kurzu individualne a nemusela som cakat az do dalsej skupiny. Na kurze sa mi pacilo, dozvedela som sa kopec zaujimavych veci, ktore ako lajk neriesis, ale ked si dizajner, musis sa nad nimi poriadne zamysliet, aby si cloveku dokazala fundovane poradit. Ale na zaklade moodboardu a fotiek intrierov som sa dozvedela aj vela o sebe. Ze nie je vzdy dolezite co momentalne leti, ale aj to, co sa cloveku paci a v com sa citi dobre. Takze za mna super.
Erika MalíkováKošťany nad Turcom