4  NAJČASTEJŠIE CHYBY PRI ZARIAĎOVANÍ BYTU,

ktoré zničia tvoju snahu o krásny domov

a pripravia ťa o peniaze

WEBINÁR SA UŽ ODVYSIELAL, TERAZ SA MÔŽETE ZAREGISTROVAŤ A POZRIEŤ SI HO ZO ZÁZNAMU.

ČO SA NA WEBINÁRI DOZVIETE?

 

 • CHYBA 1 - NAKUPUJEŠ NÁBYTOK A NEPOZRELA SI SA DO SKRINE

  Prečo poznať svoj obľúbený štýl a čo má nábytok spoločné s tvojim obliekaním a šatníkom? Ak to vieš, ušetríš čas aj peniaze. Prezradím ti aj to,ktorým farbám sa zaručene vyhnúť ak nechceš byť nervózna a vyčerpaná
 • CHYBA 2 - NEZAČNI OD KONCA

  Myslíš, že stačí nakúpiť pekný nábytok a doplnky? Chyba lávky. Ako si urobiť správny postup, na čo myslieť pred nákupom nábytku a samotným zariaďovaním, ako nenakupovať bez ladu a skladu, ale s rozumom a ešte pri tom šetriť...
 • CHYBA 3 - NIE JE JEDNO, KAM POSTAVÍŠ SEDAČKU A POSTEĽ

  Umenie Feng shui ti ukáže, ako si zariadiť byt nábytkom tak, aby vyžaroval pozitívnu energiu a neodčerpával ti tú tvoju. Aké sú najčastejšie chyby pri zariaďovaní a ako sa im vyhnúť?
 • CHYBA 4 - ŠETRIŤ ČI NEŠETRIŤ?

  Tipy a rady na to, aby zariaďovaniu tvoju peňaženku veľmi nebolelo. Tiež ako sa vyhnúť tomu, aby sme naše rozhodnutia neskôr neľutovali.
 • A EŠTE

  ďalšie zaujímavé a hodnotné rady a návody na zariaďovavnie.

 

NA KONCI VÁS ČAKÁ PREKVAPENIE:

 

Porozprávame sa aj o pripravovanom kurze interiérového dizajnu pre verejnosť, ktorý začína vo februári. Každú svoju otázku o zariaďovaní, alebo o kurze budete môcť behom vysielania napísať do komentárov. 

A na konci každý účastník webinára, ktorý položil počas vysielania otázku, alebo nechá svoj komentár, bol zaradený do zlosovania o konzultáciu s dizajnérom. TOHTO zlosovania UŽ ZO ZÁZNAMU NIE JE MOŽNÉ SA ZÚČASTNIŤ.

Takže prihláste sa  a sledujte bezplatne záznam z webinára. 

WEBINÁROM VÁS BUDE SPREVÁDZAŤ 

Dizajnérka a lektorka Slávka Ramsová,

ktorá sa interiérovému dizajnu venuje celý život. Ale až v zrelom veku sa rozhodla splniť si svoj sen a rozhodla sa odísť z dobrého zamestnania a začať podnikať. Návrhy interiérov, vizualizácie a realizácie robí pod hlavičkou vlastnej firmy už ôsmy rok, pričom štyri roky sa venuje aj vzdelávaniu verejnosti v tomto obore.

Je autorkou niekoľkých e-bookov o interiérovom dizajne, poriada živé workshopy a vytvorila na slovensku prvý online kurz INTERIÉROVÉHO DIZAJNU pre obyčajných ľudí, ktorých baví zariaďovanie vlastného domova a mnoho iných kurzov, ktoré pomáhajú všetkým nadšencom, ktorí si chcú zariaďovať bývanie sami.

Miluje okolo seba pohodu a krásu a snaží sa učiť a inšpirovať ľudí, ako si ju dokážu doma vytvoriť aj sami. 

 

PREČO ODPORÚČAM SLEDOVAŤ WEBINÁR V PRIAMOM PRENOSE?

 

Keďže je to už záznam, tak toto už nie je možné:

 • 1
  Počas workshopu budeš mať možnosť zapojiť sa do diskusie kladením otázok, napísaním poznámky, či postrehu. Budeme sa snažiť na všetky vaše otázky odpovedať.
 • 2
  Každý kto sa zapojí do komunikácie, bude mať šancu vyhrať hodinovú konzultáciu s dizajnérkou ZDARMA, losovať budeme na konci webinára.
 • 3
  Webinár bude trvať asi 60 minút, ale informácie, ktoré sa na ňom dozvieš, ti môžu ušetriť kopec nervov, hľadania, času a hlavne peňazí pri zariaďovaní tvojho domova

ČO AK NEMÔŽTE SLEDOVAŤ WEBINÁR V PRIAMOM PRENOSE?

 

Ak sa z akýchkoľvek dôvodov nebudete môcť na webinári zúčastniť a ste zaregistrovaní,  získate možnosť pozrieť si webinár zo záznamu .

Živé vysielanie síce prebehlo, ale vy si môžete pozrieť po registrácii kedykoľvek jeho záznam.

 

Teším sa na virtuálne stretnutie! 

 Ak máš nejaké otázky, tak píš na :

slavka@slavkaramsova.sk

rada odpoviem. 🙂