VYUŽI SVOJU ŽENSKÚ ENERGIU

a posuň sa v živote

o level vyššie


Presvedčenie, že podnikanie nie je jednoduchá cesta, máme väčšinou nastavené v hlave.

Ale nemusí to tak byť.

Stačí zmeniť svoju energiu a myslenie.
Lebo naše myšlienky vytvárajú našu realitu. 

DÁ SA PODNIKAŤ S HRAVOSŤOU A ĽAHKOSŤOU?

Jasné... Ono je to totiž tak, ako si to nastavíme v hlave 😉 
A na to potrebujeme zmeniť svoju energiu a myslenie. Pretože naše myšlienky vytvárajú našu realitu

Je to už 10 rokov, čo som začala meniť svoj život, a tým aj svet okolo mňa, a preto som tam, kde dnes som. Keby som ale neverila tomu, že to dokážem a nezačala robiť k tomu prvé kroky, asi by som bola stále zamestnaná vo fabrike, síce na dobrom mieste, ale nešťastná.

Ale aj v podnikaní som sa musela naučiť správne premýšľať a dobre nastaviť a využívať svoju energiu, aby to celé správne fungovalo a začali sa veci diať.  Keďže to vidím aj u ľudí, s ktorými pracujem a u začínajúcich podnikateliek, že to býva častý kameň úrazu, napadlo ma vytvoriť nový kurz práve pre rýchlejšiu zmenu vašej energie a nastavenia mysle, ktorou tvoríme našu realitu. 

Sama som absolvovala veľa rozvojových kurzov a mastermindov a videla som úžasné pokroky. Keď som si vyčistila svoje bloky a nastavila hlavu, veci sa začali hýbať samé.

A presne to chcem teraz naučiť aj vás.

 

AK AJ VY

 • sa trápite s klientami, časom a financiami
 • ste presvedčená, že podnikanie nie je jednoduchá cesta
 • neustále hľadáte možnosti ako zlepšiť svoju situáciu, ale nepodarí sa vám to dotiahnuť do úspešného konca

Pridajte sa do programu:

VYUŽI SVOJU ŽENSKÚ ENERGIU

a posuň sa v živote

o level vyššie

A získaj 1 mesiac trvajúci online kurz plný zaujímavých a inšpiratívnych informácií, vďaka ktorým sa naučíte správne premýšľať, naplno využívať svoju energiu a vrodené magické schopnosti.

Tento kurz vám pomôže a posurýchlejšie a ľahšie dosiahnuť stanovené cieľe a posunúť sa nielen v podnikaní, ale celkovo v živote o úžasný krok dopredu.

Celý kurz môžete sledovať zo svojho pohodlia domova, alebo odkiaľkoľvek, kde budete mať pripojenie na internet, a pritom si robiť poznámky, alebo piť kávu.

Kurz je vhodný pre študentky dizajnu a podnikateľky,
ktoré prečítali kopec knižiek, motivačných citátov a kurzov, ale aj tak to v realite nie je také ružové, ako to rečníci opisujú.

 

ČO SA V KURZE NAUČÍTE?

 • Budeme sa venovať nastaveniu mysle a energie tak, aby sme si pritiahli veci, ktoré chceme. Prevezmeme zodpovednosť za to, kde teraz sme a čo sa nám v živote deje a zmeníme to s ľahkosťou a radosťou.
 • Naučíme sa, ako zmeniť naše nefunkčné myšlienky, budeme pracovať s fyzickou, virtuálnou aj magickou realitou a meniť ju podľa našich želaní a cieľov.
 • Rozviniete svoje vrodené magické schopnosti a jednoducho a ľahko ich prenesiete do svojho biznisu. V priebehu programu bude aj spoločný workshop, ktorý bude online a v deň splnu nás bude čakať magický rituál.

 

+ naviac dostanete každý deň  e-mail s konkrétnym zadaním a budete nad ním premýšľať aj v priebehu dňa, čím si správne nastavenie svojej mysle ešte posilníte. To sa môže odraziť na nových klientoch, vyšších cenách a ľahšom podnikaní. 

KEDY KURZ ŠTARTUJE ?

 

ŠTARTUJEME 1.8.2022

Kurz trvá 1 mesiac, t.j. do 30.08.2022

PODPORNÝ EMAIL KAŽDÝ DEŇ

E-mail s konkrétnym zadaním, nad ktorým budete premýšľať aj v priebehu dňa, čím si správne nastavenie svojej mysle ešte posilníte.

ŠTUDUJEŠ ODKIAKOĽVEK

Kurz bude online v súkromnej FB skupine, študovať môžete z domu aj z pláže 😉

Kurz začína o

AKO BUDE KURZ PREBIEHAŤ ?

 

Kurz trvá 1 mesiac a bude robený online formou, takže vám stačí pripojenie na internet a môžete ho študovať odkiaľ chcete
Bude prebiehať na FB na stránke "XYZ"
Každý deň dostanete jeden podporný e-mail, spolu 30 e- mailov s konkrétnymi úlohami
Spoločný online workshop ohľadom nastavenia money mindsetu
Záverečný splnový rituál

 

+ počas kurzu budete mať moju podporu a podporu ostatných žien, ktoré sa do kurzu prihlásili.

 

Výsledokom by mal byť posun v podnikaní, vyššie zárobky, zlepšenie každodenného života, vyriešenie stagnujúcich problémov

 

AKÁ JE CENA KURZU?

 • 1 mesiac trvajúci intenzívny online kurz
 • 30 mailov s konkrétnymi úlohami
 • spoločný online workshop ohľadom nastavenia money mindsetu
 • záverečný splnový rituál
 • uzavretá FB skupina
 • podpora a pomoc

Toto všetko môžeš získať za

77 EUR

Kurz začína 1.8.2022 a trvá 30 dní

Prihlásiť sa však môžete ihneď :

KTO VÁS KURZOM PREVEDIE ?

Volám sa Slávka Ramsová a som interiérová dizajnérka a lektorka. Autorka Akadémie kreativity a autorka niekoľkých e-bokov a úspešných kurzov, v ktorých učím ženy, ako si vytvoriť krajší domov. 

Interiérovému dizajnu sa venujem dlhé roky, posledných deväť rokov podnikám a som sama sebe šéfkou. Pre množstvo práce spolupracujem s viacerými kolegami z oboru.

Navrhla som a realizovala desiatky interiérov a pripravila som vyše stovky vizualizácií, nielen pre mojich klientov, ale aj pre firmy a remeselníkov, s ktorými spolupracujem. 

Keďže viem, že žiadne začiatky nie sú ľahké, snažím sa moje získané vedomosti a skúsenosti predávať ďalej. 

Verím, že každá z nás už zažila zaujímavé veci, medzi nebom a zemou, ktoré proste existujú a je fajn vedieť ich uchopiť a využiť pre seba a svoje podnikanie.