Sklo a nádherný výhľad charakterizuje dom Matthewa Perryho

Matthew-Perrys-house-in-Los-AngelesZnámy herec, ktorého  popularita raketovo stúpala s úspechom seriálu  “Priatelia”  Matthew Perry býva v modernej vile o rozlohe 4.100 štvorcových stôp v Los Angeles za 4,5 milióna dolárov. Je to skutočne veľkoryso riešený moderný dom s výhľadom na hory, mesto a oceán. Nachádza sa na vrchole kopca, na konci pokojnej slepej uličky.

Matthew-Perrys-house-view-from-deck

Je postavený aj zariadený v modernom minimalistickom štýle.

Matthew-Perrys-house-living-room

Nádherný výhľad na mesto je vďaka preskleným stenám  vlastne súčasťou alebo doplnkom interiéru.  Veľmi zaujímavý efekt vytvára sklenená stena za vaňou, ktorá spôsobí, že pri relaxácii v horúcom kúpeli neviete kde presne končí dom a kde už začína terasa so záhradou 🙂

Matthew-Perrys-house-in-L.A.-bathtub

 

V interiéri prevládajú neutrálne farby ako béžová, biela a čierna, ktorú pretepľuje drevo.

Sklo je tu veľmi obľúbeným materiálom. Okrem sklených okien, resp. stien je v dome aj veľa sklených stolov a veľmi svetlé podlahy, čím celý priestor pôsobí vzdušne a ľahko.

Matthew-Perrys-house-celebrity-houses

Ak máte radi seriál Priatelia, vďaka ktorému sa stal Matt hviezdou, prečítajte si aj o zákulisí jeho natáčania tento článok >>

Inšpirácia a foto prevzaté z hookedonhouses

Slávka Ramsová
Dizajnérka, návrhárka interiérov a lektorka. Pomáha ľuďom vytvárať krásne a harmonické domovy, alebo ich naučí, ako to dokážu aj sami.
Vytvorila pre ľudí úspešný online kurz Interiérového dizajnu Je autorka kníh 13 tipov dizajnéra ako si vytvoriť krásny domov v ktorej Vám poradí, ako si sami vytvoríte svoj útulný a harmonický domov.
a knihy 9 tipov na rýchlu a originálnu premenu bytu v ktorej ponúka kreatívne rady a tipy na úžasnú, rýchlu a lacnú premenu bytu.
Jej príbeh si môžte prečítat tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Najnovšie články
  • Kategórie
  • Tajomstvo ako si domov pritiahnuť šťastie, spokojnosť a hojnosť

    Zaujíma vás Feng shui? Stiahnite si e-book zdarma: