5- dňový kurz kurz zdarma

 

Vytvor svoj moodboard

s ľahkosťou profíka

s bonusovým eBookom a prednáškou s dizajnérkou

Zistite všetko, čo potrebujete pri plánovaní a pred zariaďovaním vedieť, 

 

aby váš projekt dopadol úspešne a vytvorili ste svoje vysnívané bývanie.

 

 • Čaká vás zariaďovanie a vy neviete ako na to?
 • Výber je obrovský, ale čo skutočne kúpiť?
 • Neviete, ako všetko vybrať a skombinovať?
 • Na čo všetko treba ešte pred návštevou obchodov myslieť?

 

Registrujte sa na 5 dňový kurz, v ktorom zistíte, prečo dizajnéri používajú moodbard.

Naučíte sa, čo treba krok po kroku urobiť, aby ste sa perfektne pripravili na zariaďovanie.

Nebude to nuda, ale kreatívna jazda, ktorá vás nakopne a naplní radosťou zo zmien, ktoré plánujete.

Čo je vlastne moodboard?

Je to pomôcka dizajnérov, vďaka ktorej si môžete ujasniť štýl a farebnosť plánovaného interiéru. Je to zviditeľnenie vašich plánov. Keď vidíte v koláži jednotlivé prvky spolu, hneď si uvedomíte, či spolu ladia, či sa k sebe hodia a tým sa vyhnete mnohým chybám pri nákupoch nábytku, doplnkov a výbere farieb. Lepšie je 1x vidieť, ako si to 3x predstavovať.  ;-)

Čo som v kurze pre vás nachystala?

Obsah kurzu:

 • 1. Prečo sa niečo k sebe hodí a niečo nie?
  Ako pozerať na nábytok, porovnať štýly a ako z nich vyberať
 • 2. Ako vybrať farby?
  Ako zladiť farby s nábytkom?
 • 3. Príprava obrázkov
  Ako vybrať obrázky, ako odstrániť pozadie
 • 4. Tvorba koláže
  Práca v powerpointe, alebo v canve
 • 5. Ako pracovať s moodboardom?
  Máme hotový moodboard, tak ako ho prakticky využiť?

Ku kurzu navyše dostanete aj

videoprednášku dizajnérky

Na ktorej sa dozviete o tom, ako a prečo vám moodboard môže pomôcť nerobiť najčastejšie chyby.

eBook o farbách ako bonus

Ebook dostanete ako darček

po prejdení kurzu a jeho ukončení.

Čo vám kurz prinesie?

Vďaka tomuto kurzu zdarma:

zistíte, čo všetko si treba pred nákupom premyslieť

naučíte sa praktický postup krok po kroku

zistíte, že prípravy a výsledok vás môžu baviť

Kedy kurz začína?

Kurz začína v pondelok 6.9.2021 o 8:00

a trvá 5 dní. Na záver v nedeľu 12.9.2021 o 20:00 bude videoprednáška s dizajnérkou.

Ako kurz prebieha?

 

Kurz začína v pondelok 6.9.2021 a trvá 5 dní + prednáška je v nedeľu večer. 

 • Každý deň vám príde e-mail s jednou témou ( ráno o 8:00 ). Lekciu si otvoríte, kedy chcete.
 • Na konci vás čaká moja prednáška, kde odpovedám na najčastejšie otázky
 • eBook dostane každý po ukončení kurzu
 • Prístup ku kurzu je do konca septembra

Ako kurz funguje?

Odkazy na nové lekcie vám budú chodiť každé ráno do mailovej schránky. V lekcii je text, alebo obrázkový, či video návod. Na konci je moja prednáška, kde rozoberiem najčastejšie kladené otázky klientov. Každej téme sa ešte budeme venovať aj vo FB skupine, odkaz na ňu vám príde po prihlásení.

Čo ku kurzu potrebujem?

Nadšenie, dobrú náladu a hlavne internetové pripojenie. Kurz môžete sledovať na počítači, aj mobile.

Chodím do práce na zmeny a neviem, či budem stíhať?

Každý deň vám príde ráno do mailu informácia o novej lekcii. Kedy si ju preštudujete je iba na vás. Môžete ju študovať hneď ráno o ôsmej, alebo večer, alebo na druhý deň. Je dobré si na to vždy vyhradiť svoj čas. Prístupy vám ostávajú, takže sa k nemu môžete vracať opakovane.

Koľko času na to potrebujem?

Každý deň minimálne 30 minút. Ale môžete nad tým stráviť aj viac, hlavne keď budete tvoriť svoj moodboard, záleží to od vašej sikovnosti. Lekciu si otvoríte z domu a vtedy, kedy máte práve čas. Záverečná prednáška trvá cca 90 minút.

Kto pre vás kurz pripravil?

Pre tých, ktorí ma ešte nepoznajú, sa predstavím:

 

Volám sa Slávka Ramsová a som interiérová dizajnérka a lektorka. Zakladateľka Akadémie kreativity a autorka niekoľkých e-bokov a úspešných kurzov, v ktorých učím ženy, ako si vytvoriť krajší domov. 

Interiérovému dizajnu sa venujem už roky. Od roku 2013 oficiálne v obore aj úspešne podnikám.

Z celoživotnej záľuby som konečne po rokoch vykročila za svojimi snami a začala som sa dizajnu, zariaďovaniu a lektorstvu po štúdiu venovať profesionálne. Je úžasné, keď človek môže robiť to, čo miluje. 

Navrhla som a realizovala desiatky interiérov a pripravila som vyše stovky vizualizácií, nielen pre mojich klientov, ale aj pre firmy a remeselníkov, s ktorými spolupracujem. 

Keďže návody a videá sú v mojich kurzoch veľmi obľúbené a ženy si ich veľmi chvália, pripravila som z nich ucelené kurzy so všetkými potrebnými základmi, ktoré pri plánovaní a pred zariaďovaním potrebujete vedieť. Ako si vytvoriť moodboard je jedným z nich.

 

 

Čo hovoria účastníčky mojich kurzov?

 

zúčastnila som sa online prenosu. Boli to veľmi užitočné a praktické rady. Ďakujem.
Stanislava.L.kurz január 2021
Nevidela som iba prvých 5 minút, potom som už pozerala do konca. Veľmi poučné, najviac ma zaujala téma, predsieň -vystihla ste. Ďakujem za celý kurz, ide z Vás dobrá energia, dobré sa na Vás pozerá, teším sa na ďalšie rady.
Gabika BKurz január 2021
Stále posúvam veci na neskôr a pristihla som sa, že už odsúvam na druhú koľaj aj samú seba. A to som chcela zmeniť. S týmto kurzom som získala širší pohľad na svet dizajnu a iný uhol pohľadu na túto prácu. Každá rada, každé video, každá lekcia bola zaujímavá a sama o sebe najlepšia. Cením si tento kurz, lebo mi otvoril brány, do ďalšej etapy môjho života. Ďakujem, že robíš to, čo robíš a že učíš ľudí, ako sa môžu a majú pozerať na dizajn. Odporúčam...
GabikaKurz interiérového dizajnu
Vdaka za inspirativny kurz
Beata B.Kurz január 2021
Dobrý den milá Slávka, děkuji velmi za zaslání webináře, ráda jsem ho dnes shlédla a opět se tak, jako kurzem, nechala inspirovat. Škoda, škoda, že toto nebylo před dvěma roky, kdy jsme rekonstruovali koupený dům, ach jo. Snažili jsme se, teda spíš partner, promyšleně rekonstruovat, ale přece jsme všechno neuhlídali, respektive některé věci nás ani nenapadli.Ještě jednou Vám, Slávka, velmi pěkně děkuji za tento Váš počin a ráda se přidám do Vaší FB skupiny, neboť inspirace není nikdy dost. Přeju Vám, ať se Vám výborně daří, ať máte hodně spokojených žáků a klientů.
Anna J.kurz január 2021
Dlho som hľadala na slovensku takýto kurz. Ako každý v tomto uponáhľanom svete, ani ja si neviem predstaviť za kurzom cestovať, študovať denne alebo po víkendoch. Tento typ štúdia som preto rada využila a bola som spokojná s priebehom. Páčilo sa mi rozvrhnutie kurzu, lekcie pekne tématicky nadväzovali a boli dostatočne rozvinuté. Slávka nám zhrnula všetky potrebné fakty, ktoré je nutné ovládať, či už pre vlastné potreby /prerábanie bytu, domu, chalupy.../ alebo aj na naštartovanie novej kariéry interiérovej dizajnérky. V tomto prípade je samozrejme nutné ešte samoštúdium a popracovanie na vlastných predstavách a cieľoch :-)
Monikakurz tréning navrhovania interiéru

Ak vás kurz zaujal

a hodil by sa aj kámoške,

budem rada, ak stránku pozdieľate:

Milá pani Ramsová! Váš kurz, ako aj včerajší záverečný webinár, ktorý som si pozrela síce až dnes, bol pre mňa poučný, inšpiratívny, a hoci mám už dom zariadený a na veľké zmeny sa nechystám, ale kultúra bývania a zariaďovanie má stále baví ,rada som sa dala usmerniť. Na základe toho určite urobím nejaké kozmetické úpravy s doplnkami ..niektoré pôjdu preč, iné vymením..Vysvetľujete zaujímavo, zrozumiteľne, ľudsky, bez znevažovania esteticky inak cítiacich! Keby som bola mladšia, tak sa dám na ďalší kurz..Srdečne ďakujem a prajem veľa spokojných klientov!
Anna KKurz január 2021
Nevedela som ako kombinovať farby, materiály a ako si pohodlne zariadiť interiér. Mala som z toho strach. Na workshope som sa naučila ako si v tomto pomôcť, detaily ohľadom usporiadania nábytku, farieb aj materiálov. Kurz mi dal odvahu pustiť sa do menších úprav interiéru.
Zuzanaworkshop Staň sa dizajnérom svojho domova
Včera jsem dokončila první lekci a z té super vychytávky v kurzu jsem nadsena. Hned jsem si dodělala i lekci 2 a jsem moc rada, ze jsem se do minikurzu přihlásila. Dnes se mi otevřela 3 lekce. Děkuji, jako vždy dokonale! Musím napsat, ze mi je to až lito, ze kurzik už skončil.
Terezaminikurz Ako zladiť farby v interiéri