12 tipov dizajnéra pre váš krásny domov

3-dňový kurz zdarma, 

v ktorom zistíte

 

ako sa vyhnúť 12 najčastejším chybám pri zariaďovaní

Dizajnérka zo svojich skúseností radí, 

 

  • ako neurobiť chybu pri výbere farieb
  • ako môžu vzory pokaziť výsledok
  • čo sa dá pokaziť na veľkosti nábytku
  • prečo môžu doplnky pokaziť celkový dojem
  • ako nesprávne naplánovaný priestor skomplikuje život

 

Registrujte sa na 3-dňový kurz, v ktorom si ujasníte, čomu sa treba vyhnúť,

aby ste si roky spokojne užívali svoj skvelý nový domov.

Pre vstup do kurzu zadajte svoju e-mailovú adresu:

Čo vám kurz prinesie?

Vďaka tomuto mini kurzu zdarma:

zistíte, čomu sa vyhnúť

ujasníte si správny postup

dostanete chuť na plánovanie

Ako kurz prebieha?

 

Kurz začína ihneď po prihlásení 

a trvá 3 dni. 

Prihlásiť sa už môžete ihneď :

  • Každý deň vám príde e-mail s jednou lekciou ( ráno o 8:00 ). Lekciu si otvoríte, kedy chcete.
  • Na konci štvrtý deň vás čaká odo mňa prekvapenie a moja prednáška, kde odpovedám na najčastejšie otázky
  • Lekciu si otvoríte kedy to vyhovuje vám a študujete kľudne z domu
  • Prístup ku kurzu je týždeň od registrácie, takže treba kurz študovať poctivo hneď po prihlásení.

 

Pre vstup do kurzu zadajte svoju e-mailovú adresu:

Čo hovoria účastníčky mojich kurzov?

 

Ďakujem za tento kurz. Bol vynikajúci a poučný.
Lucia O.T,december 2021
Nevidela som iba prvých 5 minút, potom som už pozerala do konca. Veľmi poučné, najviac ma zaujala téma, predsieň -vystihla ste. Ďakujem za celý kurz, ide z Vás dobrá energia, dobré sa na Vás pozerá, teším sa na ďalšie rady.
Gabika BKurz január 2021
Stále posúvam veci na neskôr a pristihla som sa, že už odsúvam na druhú koľaj aj samú seba. A to som chcela zmeniť. S týmto kurzom som získala širší pohľad na svet dizajnu a iný uhol pohľadu na túto prácu. Každá rada, každé video, každá lekcia bola zaujímavá a sama o sebe najlepšia. Cením si tento kurz, lebo mi otvoril brány, do ďalšej etapy môjho života. Ďakujem, že robíš to, čo robíš a že učíš ľudí, ako sa môžu a majú pozerať na dizajn. Odporúčam...
GabikaKurz interiérového dizajnu
Vdaka za inspirativny kurz
Beata B.Kurz január 2021
Dobrý den milá Slávka, děkuji velmi za zaslání webináře, ráda jsem ho dnes shlédla a opět se tak, jako kurzem, nechala inspirovat. Škoda, škoda, že toto nebylo před dvěma roky, kdy jsme rekonstruovali koupený dům, ach jo. Snažili jsme se, teda spíš partner, promyšleně rekonstruovat, ale přece jsme všechno neuhlídali, respektive některé věci nás ani nenapadli.Ještě jednou Vám, Slávka, velmi pěkně děkuji za tento Váš počin a ráda se přidám do Vaší FB skupiny, neboť inspirace není nikdy dost. Přeju Vám, ať se Vám výborně daří, ať máte hodně spokojených žáků a klientů.
Anna J.kurz január 2021
Dlho som hľadala na slovensku takýto kurz. Ako každý v tomto uponáhľanom svete, ani ja si neviem predstaviť za kurzom cestovať, študovať denne alebo po víkendoch. Tento typ štúdia som preto rada využila a bola som spokojná s priebehom. Páčilo sa mi rozvrhnutie kurzu, lekcie pekne tématicky nadväzovali a boli dostatočne rozvinuté. Slávka nám zhrnula všetky potrebné fakty, ktoré je nutné ovládať, či už pre vlastné potreby /prerábanie bytu, domu, chalupy.../ alebo aj na naštartovanie novej kariéry interiérovej dizajnérky. V tomto prípade je samozrejme nutné ešte samoštúdium a popracovanie na vlastných predstavách a cieľoch 🙂
Monikakurz tréning navrhovania interiéru
Milá pani Ramsová! Váš kurz, ako aj včerajší záverečný webinár, ktorý som si pozrela síce až dnes, bol pre mňa poučný, inšpiratívny, a hoci mám už dom zariadený a na veľké zmeny sa nechystám, ale kultúra bývania a zariaďovanie má stále baví ,rada som sa dala usmerniť. Na základe toho určite urobím nejaké kozmetické úpravy s doplnkami ..niektoré pôjdu preč, iné vymením..Vysvetľujete zaujímavo, zrozumiteľne, ľudsky, bez znevažovania esteticky inak cítiacich! Keby som bola mladšia, tak sa dám na ďalší kurz..Srdečne ďakujem a prajem veľa spokojných klientov!
Anna KKurz január 2021
Nevedela som ako kombinovať farby, materiály a ako si pohodlne zariadiť interiér. Mala som z toho strach. Na workshope som sa naučila ako si v tomto pomôcť, detaily ohľadom usporiadania nábytku, farieb aj materiálov. Kurz mi dal odvahu pustiť sa do menších úprav interiéru.
Zuzanaworkshop Staň sa dizajnérom svojho domova
Včera jsem dokončila první lekci a z té super vychytávky v kurzu jsem nadsena. Hned jsem si dodělala i lekci 2 a jsem moc rada, ze jsem se do minikurzu přihlásila. Dnes se mi otevřela 3 lekce. Děkuji, jako vždy dokonale! Musím napsat, ze mi je to až lito, ze kurzik už skončil.
Terezaminikurz Ako zladiť farby v interiéri