kurz základov HOMESTAGINGU

 

Vyšperkuj svoju nehnuteľnosť

na predaj

Recept ako predať byť či dom rýchlejšie a za vyššiu cenu

Zistite, čo potrebujete urobiť, aby sa váš byt predal

rýchlejšie a za lepšiu cenu.

 

 

 • Chcete byt predať za vyššiu cenu?
 • Chcete aby sa byt potencionálnym kupujúcim páčil?
 • Potešil by vás vysoký počet záujemcov o kúpu?
 • Predávate byt a bojíte sa, že sa predaj bude ťahať zbytočne dlho?

 

Registrujte sa na online kurz základov homestagingu, v ktorom zistíte, čo treba krok po kroku urobiť,

aby ste svoj dom alebo byt predali s úspechom.

Nebude to nudná teória, ale veľmi praktické rady a postupy.

Čo som pre vás nachystala?

Obsah kurzu:

 • 1. Hľadáme pozitíva a negatíva nehnuteľnosti
 • 2. Emócie predávajú
 • 3. Zariadiť alebo vizualizovať
 • 4. Kvalitné foto a prezentácia
 • 5. Upraviť a nafotiť pri predaji nestačí - ako podporiť predaj
 • BONUS
  rozhovor s realitnou maklérkou

Ku kurzu navyše dostanete aj

rozhovor s realitnou maklérkou

V ktorom sa dozviete o správnom postupe pri predaji, chyby, ktoré sa stávajú a ako ich eliminovať, alebo sa im vyhnúť, rady, ako by mala vyzerať správna obhliadka a ako poznať správneho makléra a veľa iných zaujímavých informácií.

a pracovné listy

Do pracovného listu si budete môcť zapisovať

svoje postupy a nápady. Pracovné listy patria ku kurzu a vy si

ich stiahnete do svojho PC a vytlačíte.

 

Čo vám kurz prinesie?

Vďaka tomuto kurzu zdarma:

zistíte, čo všetko môže ovplyvniť cenu a čas predaja

dozviete sa, ako môže nehnuteľnosť ukázať v najlepšom svetle

objavíte, ako svoj predaj správne prezentovať

Aká je cena kurzu?

 Takže za:

5 lekcií plných konkrétnych rád

+ rozhovor s maklérkou

+ pracovné listy

 zaplatíte 97,- eur s dph,

(80,83 + 16,17 20% dph)

ale získať môžete oveľa viac:

* rýchlejší predaj,

* lepšiu cenu za nehnuteľnosť,

* viac záujemcov

 

 Študovať môžete ihneď po úhrade.

 

Ako kurz prebieha?

 

Kurz začína ihneď po prihlásení a uhradení.

 

 • Po úhrade vám prídu prístupové údaje a kurz môžete ihneď začať študovať.
 • V kurze študujete svojim tempom a po ukončení jednej lekcie sa vám automaticky otvorí ďalšia
 • Na konci vás čaká rozhovor s realitnou maklérkou s kopou dobrých rád
 • Ku kurzu si môžete stiahnuť pracovné listy, ktoré nájdete pri každej lekcii
 • Prístup ku kurzu je rok od registrácie. Ku kurzu sa teda môžeš vrátiť aj neskôr.

Ako kurz funguje?

Po prihlásení a úhrade vám prídu prístupové údaje ku kurzu, ktorými sa prihlásite do členskej sekcie na mojich webstránkach. Kurzom si idete svojim tempom, vždy po prejdení prvej lekcie a označení, že ste lekciu prešli sa vám otvorí ďalšia. Na konci kurzu nájdete rozhovor s realitnou maklérkou. V kurze je kopec fotiek a doporučení. Kurz môžete prechádzať vlastným tempom a v čase, kedy to vyhovuje vám. Ku kurzu sa môžete aj opakovane vracať.

Budem vedieť po kurze pracovať s homestagingom?

Tento kurz je základný a opisuje všetky najdôležitejšie informácie, na ktoré treba pred samotným predajom nehnuteľnosti myslieť tak, aby ste svoju nehnuteľnosť vedeli prezentovať v správnom svetle, využiť jej prednosti a pozitíva a zaujať tak vášho nádejného kupcu, aby videl v kúpe potenciál a vedel kupovanú nehnuteľnosť aj náležite oceniť.

Chodím do práce na zmeny a neviem, či budem stíhať?

Keď deň vám príde do mailu informácia s prihlasovacími údajmi, je iba na vás, kedy si kurz preštudujete. Môžete ho študovať hneď ráno o ôsmej, alebo večer, alebo na druhý deň. Je dobré si na to vždy vyhradiť svoj čas. Lekcie môžete prejsť hneď zaradom, alebo môžete študovať podľa svojho času postupne, každý deň jednu. To je už na vás, ako si to rozvrhnete a naplánujete. Prístupy vám ostávajú, takže sa k nemu môžete vracať opakovane.

Koľko času na to potrebujem?

Každý deň tak asi 30 minút. Lekciu si otvoríte z domu a vtedy, kedy máte práve čas. Záverečný rozhovor trvá cca 50 minút.

Kto pre vás kurz pripravil?

Pre tých, ktorí ma ešte nepoznajú, sa predstavím:

 

Volám sa Slávka Ramsová a som interiérová dizajnérka a lektorka. Zakladateľka Akadémie kreativity a autorka niekoľkých e-bokov a úspešných kurzov, v ktorých učím ženy, ako si vytvoriť krajší domov. 

Interiérovému dizajnu sa venujem už roky. Od roku 2013 oficiálne v obore aj úspešne podnikám.

Navrhla som a realizovala desiatky interiérov a pripravila som vyše stovky vizualizácií, nielen pre mojich klientov, ale aj pre firmy a remeselníkov, s ktorými spolupracujem. Byty, pri ktorých som sa podieľala na homestagingu sa predali vždy veľmi rýchlo a za cenu, ktorú si určil kupujúci. 

Keďže návody a videá sú v mojich kurzoch veľmi obľúbené a ženy si ich veľmi chvália a pri predávaných nehnuteľnostiach chválili prípravu a homestaging aj realitní makléri (perfektne pripravený byt sa im oveľa ľahšie predával), pripravila som z mojich skúseností ucelený kurz so všetkými potrebnými základmi, ktoré pri predávaní svojej nehnuteľnosti a jej prezentovaní musíte vedieť. 

 

 

Čo hovoria účastníčky mojich kurzov?

 

zúčastnila som sa online prenosu. Boli to veľmi užitočné a praktické rady. Ďakujem.
Stanislava.L.kurz január 2021
Nevidela som iba prvých 5 minút, potom som už pozerala do konca. Veľmi poučné, najviac ma zaujala téma, predsieň -vystihla ste. Ďakujem za celý kurz, ide z Vás dobrá energia, dobré sa na Vás pozerá, teším sa na ďalšie rady.
Gabika BKurz január 2021
Stále posúvam veci na neskôr a pristihla som sa, že už odsúvam na druhú koľaj aj samú seba. A to som chcela zmeniť. S týmto kurzom som získala širší pohľad na svet dizajnu a iný uhol pohľadu na túto prácu. Každá rada, každé video, každá lekcia bola zaujímavá a sama o sebe najlepšia. Cením si tento kurz, lebo mi otvoril brány, do ďalšej etapy môjho života. Ďakujem, že robíš to, čo robíš a že učíš ľudí, ako sa môžu a majú pozerať na dizajn. Odporúčam...
GabikaKurz interiérového dizajnu
Vdaka za inspirativny kurz
Beata B.Kurz január 2021
Dobrý den milá Slávka, děkuji velmi za zaslání webináře, ráda jsem ho dnes shlédla a opět se tak, jako kurzem, nechala inspirovat. Škoda, škoda, že toto nebylo před dvěma roky, kdy jsme rekonstruovali koupený dům, ach jo. Snažili jsme se, teda spíš partner, promyšleně rekonstruovat, ale přece jsme všechno neuhlídali, respektive některé věci nás ani nenapadli.Ještě jednou Vám, Slávka, velmi pěkně děkuji za tento Váš počin a ráda se přidám do Vaší FB skupiny, neboť inspirace není nikdy dost. Přeju Vám, ať se Vám výborně daří, ať máte hodně spokojených žáků a klientů.
Anna J.kurz január 2021
Dlho som hľadala na slovensku takýto kurz. Ako každý v tomto uponáhľanom svete, ani ja si neviem predstaviť za kurzom cestovať, študovať denne alebo po víkendoch. Tento typ štúdia som preto rada využila a bola som spokojná s priebehom. Páčilo sa mi rozvrhnutie kurzu, lekcie pekne tématicky nadväzovali a boli dostatočne rozvinuté. Slávka nám zhrnula všetky potrebné fakty, ktoré je nutné ovládať, či už pre vlastné potreby /prerábanie bytu, domu, chalupy.../ alebo aj na naštartovanie novej kariéry interiérovej dizajnérky. V tomto prípade je samozrejme nutné ešte samoštúdium a popracovanie na vlastných predstavách a cieľoch 🙂
Monikakurz tréning navrhovania interiéru
Milá pani Ramsová! Váš kurz, ako aj včerajší záverečný webinár, ktorý som si pozrela síce až dnes, bol pre mňa poučný, inšpiratívny, a hoci mám už dom zariadený a na veľké zmeny sa nechystám, ale kultúra bývania a zariaďovanie má stále baví ,rada som sa dala usmerniť. Na základe toho určite urobím nejaké kozmetické úpravy s doplnkami ..niektoré pôjdu preč, iné vymením..Vysvetľujete zaujímavo, zrozumiteľne, ľudsky, bez znevažovania esteticky inak cítiacich! Keby som bola mladšia, tak sa dám na ďalší kurz..Srdečne ďakujem a prajem veľa spokojných klientov!
Anna KKurz január 2021
Nevedela som ako kombinovať farby, materiály a ako si pohodlne zariadiť interiér. Mala som z toho strach. Na workshope som sa naučila ako si v tomto pomôcť, detaily ohľadom usporiadania nábytku, farieb aj materiálov. Kurz mi dal odvahu pustiť sa do menších úprav interiéru.
Zuzanaworkshop Staň sa dizajnérom svojho domova
Včera jsem dokončila první lekci a z té super vychytávky v kurzu jsem nadsena. Hned jsem si dodělala i lekci 2 a jsem moc rada, ze jsem se do minikurzu přihlásila. Dnes se mi otevřela 3 lekce. Děkuji, jako vždy dokonale! Musím napsat, ze mi je to až lito, ze kurzik už skončil.
Terezaminikurz Ako zladiť farby v interiéri