ZVEREJNENIE - 6.deň

SME NA KONCI

BLÍŽIME SA KU KONCU

Skupinka sa nám krásne rozrastá o nové návrhy, nápady, riešenia a inšpirácie. 

Poprosím vás ZVEREJNITE DNES svoje návrhy (nemusia to byť vizualizácie) do 18:00 hod, aby som ich mohla na zoome prejsť a zhodnotiť. 

 

PROSÍM DNES A ZAJTRA SI PRECHÁDZAJTE VŠETKY (aj skôr zverejnené) NÁVRHY A DÁVAJTE IM LAJKY, aby sme mohli ohodnotiť najpopulárnejší návrh. Každá máte šancu vyhrať.

POZOR! Nehodnotíte krásu vizualizácie, ale samotnú kvalitu návrhu a splnenie požiadaviek klientky (a je jedno, či je vo forme pôdorysu, moodboardu, alebo vizualizácie).

 

Ak chcete súťažiť o 3-mesačný kurz základov interiérového dizajnu, iný kurz či konzultáciu, alebo o ročné predplatné časopisu pre dizajnérov, zverejnite návrh najneskôr dnes (nedeľu 28.4) do 24:00 hodiny. 

Zverejniť ich môžete aj v pondelok, ak nestíhate, ale už nebudú zaradené do súťaže.

 

Teším sa, lebo mnohé píšete o pokroku. O tom, aké boli nedokonalé prvé návrhy a prvé nápady  a teraz ste sa posunuli, inšpirovali a už vidíte priestor úplne inak, máte ďalšie lepšie riešenia.

A to bola úloha kurzu. Ukázať vám prácu dizajnéra. Ukázať, že to nie je iba o krásnych obrázkoch, ale hlavná práca je vymyslieť kvalitný návrh, premyslieť všetky možnosti, násjť tie najlepšie a potom vybrať farby, materiály, dať tomu tvary, formu a celkovú atmosféru. 

Teším sa aj z toho, že ste sa naučili nové veci. Niektoré ste prácu s aplikáciami zvádali rýchlo, niektoré ste nemali toľko času, alebo si to potrebujete viac nacvičiť. Niekto s tým možno aj bojoval. 

Ale všetko je to v poriadku. 

Každá sme iná, každá máme iný štýl učenia a talent na iné veci. 

 

 

KEĎ DVAJA ROBIA TO ISTÉ

 

Najdôležitejšie je neporovnávať sa. 

Samé vidíte, že keď niekoľko ľudí navrhuje rovnakú izbu, každý návrh bude iný.

Každá mám svoj rukopis. Vidíme a hodnotíme priestor svojimi očami. 

Takže každý návrh bude jedinečný a originálny. 

Preto stále hovorím, že konkurencia neexistuje. To, čo vytvorí jedna žena, nikdy nevytvorí presne rovnako iná. A klient si vybeerá podľa štýlu, ktorý sa mu najviac páči a stretáva sa s jeho vkusom.

 

Buďte na seba hrdé. Tento týždeň ste zvládli úžasné veci. Urobili ste veľké pokroky.

Niektoré ste zistili, že by vás táto práca veľmi bavila.

Niektoré ste možno prišli na to, že to nie je práca pre vás, ale možno teraz už viete, ako pokračovať pri zariaďovaní  svojho domova.

Každé uvedomenie je v poriadku. 😉

Večer na zoome si povieme, ako môžu ženy, ktoré sa v tejto práci našli, alebo chcú sa učiť pre seba a svoj domov ďalej, pokračovať. Ako sa naučiť viac, poprípade ako nastúpiť na cestu za profesionálnou prácou dizajnérky. 

 

ČO NÁS DNES ČAKÁ

 

Večer máme o 19:00 zoom a tam si prejdeme zverejnené návrhy do 18:00 a vyhodnotíme si ich.

Ak návrh zverejníte neskôr (najneskôr do 24:00) budete ešte zaradené do súťaže. 

Večer na zoome si povieme aj to, ako môžu ženy, ktoré sa v tejto práci našli, alebo chcú sa učiť viac pre seba a svoj domov ďalej, pokračovať.

 

V PONDELOK na zoome VYHLÁSIM

- víťazný návrh (vyberá klientka) - odmena je ročné predplatné časopisu pre dizajnérov

- najúspešnejší návrh (najviac lajkov) - možnosť získať kurz podľa svojho výberu do 100,- alebo konzultáciu

- vylosujem z žien, ktoré návrh odovzdali jednu, ktorá vyhrá 3-mesačný kurz základov interiérového dizajnu.

 

CELÚ NEDEĽU A PONDELOK VÁS POTOM POPROSÍM LAKUJTE NÁVRHY, KTORÉ SA VÁM PÁČIA, ABY SME MOHLI VYHODNOTIŤ SÚŤAŽ, ktorý návrh sa najviac páčil verejnosti (skupine).

 

V NEDEĽU ( na zoome o 19:00) si zverejnené návrhy prejdeme a vyhodnotíme.

V PONDELOK ( na zoome o 19:00) zverejní klientka svoj výber víťazného návrhu a zverejním víťazky súťaže.

 

O ČO SÚŤAŽÍTE:

Súťaž aktivity 

Žena, ktorá postupne vypracuje zadané úlohy a v nedeľu zverejní svoj návrh v skupine, bude zaradená do zlosovania o môj najúspešnejší 3-mesačný kurz základov interiérového dizajnu. Výherkyňa dostane možnosť absolvovať kurz základov int.dizajnu zdarma.

Súťaž popularity návrhu

Žena, ktorej v nedeľu zverejnený návrh v skupine získa najviac hlasov od kolegýň workshopu, bude mať nárok vybrať si jeden z mojich kurzov v cene do 100,- eur, alebo hodinovú konzultáciu.

Súťaž o víťazný návrh

Víťazný návrh, ktorý si vyberie v pondelok zo zverejnených návrhov vaša klientka, pre ktorú budete robiť návrh, získa ročné predplatné časopisu pre dizajnérov: Magazín interiéry.

 

DOMÁCA ÚLOHA:

 

Zverejnite svoj návrh (ak ste to ešte neurobili) a prezrite si zverejnené návrhy a olajkujte ich. Uvedomujte si pri tom, že nehodnotíme vizualizáciu, ale samotnú kvalitu návrhu a splnenie požiadaviek klientky (či je vo forme pôdorysu, moodboardu, alebo vizualizácie). Nezabudnite prísť večer o 19:00 hodine na zoom.

 

  • Zverenila som návrh vo FB skupine.
  • Prezrela som si všetky návrhy v skupine.
  • Lajkla som tie, ktoré sa mi páčia.

VRÁTIŤ SA NA ÚVODNÚ STRÁNKU, ALEBO ÍSŤ ĎALEJ: