Jennifer Aniston a jej vila v Bel Air

Jedna z niekoľkých nehnuteľností Jennifer Aniston je aj elegantná vila v Bel Air v Kalifornii o rozlohe 8500 štvorcových stôp. Za túto nehnuteľnosť vraj zaplatila  21 miliónov dolárov.  Dom navrhol v roku 1965 architekt A. Quincy Jones a napriek tomu, že má už 50 rokov pôsobí moderne a nadčasovo.

Jennifer-Anistons-Bel-Air

Vila sa pýši prekrásnym výhľadom na mesto a more. Pochváliť sa môže tiež bazénom, vínnou pivnicou a k nej prislúchajúcimi vinicami.

Jennifer-Anistons-new-pool-in-Bel-Airivy-and-lattice-work-outside-Anistons-house

Dom je priestranný a vzdušný aj vďaka celoplošným skleneným stenám a  dverám vo výške miestnosti. Tým sa dokonale spája interiér s okolitou zeleňou.

red-fireplaceliving-room-3

V miestnostiach prevládajú svetlé farby nábytku a textilu. Príjemne pôsobia drevené podlahy vo vysokom lesku. Dom má niekoľko dominantných krbov.

living-room-2Jennifer-Anistons-new-dining-room

Toto však nie je jediné bydlisko hviezdy, ktorá žiarila aj v kultovom seriáli Priatelia. Jennifer vlastní aj 2 apartmány v New Yorku.

Jennifer-Anistons-white-bedroom-Bel-Airlibrary

 

Sama sa však vraj vyjadrila, že tento dom nie je celkom podľa jej gusta. Má radšej menšie útulné domy v štýle ako mala predtým prenajatý v Hollywood Hills. Ale možno má v pláne ho zútulniť a prispôsobiť si túto nehnuteľnosť tak , ako to urobila so svojim bývalým domom v Beverly Hills známym ako Ohana.

Ak máte radi kultový seriál Priatelia, v ktorom hrala Jennifer,  prečítajte si o zákulisí jeho natáčania aj tento článok.

 

Inšpirácia a foto prevzaté z hookedonhouses

 

Slávka Ramsová
Dizajnérka, návrhárka interiérov a lektorka. Pomáha ľuďom vytvárať krásne a harmonické domovy, alebo ich naučí, ako to dokážu aj sami.
Vytvorila pre ľudí úspešný online kurz Interiérového dizajnu Je autorka kníh 13 tipov dizajnéra ako si vytvoriť krásny domov v ktorej Vám poradí, ako si sami vytvoríte svoj útulný a harmonický domov.
a knihy 9 tipov na rýchlu a originálnu premenu bytu v ktorej ponúka kreatívne rady a tipy na úžasnú, rýchlu a lacnú premenu bytu.
Jej príbeh si môžte prečítat tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Najnovšie články
  • Kategórie
  • Tajomstvo ako si domov pritiahnuť šťastie, spokojnosť a hojnosť

    Zaujíma vás Feng shui? Stiahnite si e-book zdarma: