Dom a záhrada ako stvorená pre šesť detí Angeliny Jolie

Angelina Jolieová, často šokuje svet. Radikálnym odstránením časti prsníka pre elimináciu možnosti vzniku zhubnej choroby,  rozvodom s idolom žien  Bradom Pittom, či adoptovaním detí rôznych rás a národností. A práve dnes vám ukážem, kam sa po rozvode so svojimi šiestimi deťmi presťahovala.

Dom, v ktorom teraz bývajú je pre deti ideálny. Má veľkorysú rozlohu, nádhernú záhradu, v ktorej je mnoho zákutí, bazény s kaskádami, jaskyne a krásne terasy.

 

Dom prešiel rozsiahlou prestavbou a vy sa môžete pozrieť, ako to vyzeralo kedysi a ako to vyzerá vo vnútri teraz. Pri vstupe bola pôvodná hala a schodisko plné rôznych vzorov a malo skôr rustikálny nádych. Dnes je vstup elegantný, bol vymenený koberec, podlaha, dvere aj tapety.

 

 

Jedáleň prešla rovnakou úpravou. Zmizol biely nábytok v štýle chippendale a nahradil ho tmavý masívny nábytok s kvalitným textilom.

 

 

Nudná a nezáživná spálňa prešla tiež premenou. Podlahu zakrýva príjemný koberec a jemná romantická farebnosť priestor zútulnila a zladila.

 

 

 

Kúpeľňa s veľkým budoárom dostala tiež nový šmrnc.

 

 

 

 

Pôvodná kuchyňa nebola originálna ani moderná a preto dostala nový dizajn, ktorý ladí so zvyškom domu a v rohu pribudla veľká pec na pečenie pizze, keďže deti ju milujú.

 

 

 

No a na podiv je v dome aj takáto spoločenská miestnosť v trochu extravagantnom štýle. Zaujímavosťou je podsvietený ónyxová doska, ktorou je obložený krb a sklenený bar. Vínovo červená farba v kontraste s tmavo hnedou vytvára dramatický protiklad.

 

 

K pohodliu a luxusu prispievajú aj vonkajšie priestory domu ako terasy, altánky, a vonkajšia kuchyňa. Dom je v prekrásnom prostredí viníc a zelene s výhľadom na hory.

 

Tak čo, je vám tento štýl sympatický, či ani trochu? O kom by ste si chceli nájsť článok? K akej celebrite by ste chceli nahliadnuť domov?

 

Slávka Ramsová
Dizajnérka, návrhárka interiérov a lektorka. Pomáha ľuďom vytvárať krásne a harmonické domovy, alebo ich naučí, ako to dokážu aj sami.
Vytvorila pre ľudí úspešný online kurz Interiérového dizajnu Je autorka kníh 13 tipov dizajnéra ako si vytvoriť krásny domov v ktorej Vám poradí, ako si sami vytvoríte svoj útulný a harmonický domov.
a knihy 9 tipov na rýchlu a originálnu premenu bytu v ktorej ponúka kreatívne rady a tipy na úžasnú, rýchlu a lacnú premenu bytu.
Jej príbeh si môžte prečítat tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Najnovšie články
  • Kategórie
  • Tajomstvo ako si domov pritiahnuť šťastie, spokojnosť a hojnosť

    Zaujíma vás Feng shui? Stiahnite si e-book zdarma: